Wsparcie

W nasz portal wkładamy sporo ⏳ czasu, ❤️ serca i poświęcenia, aby zapewnić prawidłowy rozwój witryny, obsługę dla Ciebie i każdego z was. Naszą misją jest sięgnąć ponad ⛰️ szczyty, dając odpowiednie ??️ narzędzia w życiowej wspinaczce do celu i spełnienia, którym jest odnalezienie odpowiedniej osoby. Jeśli chcesz wesprzeć dobrowolnie nasz portal, możesz przelać nam dobrowolną sumę. A mu będziemy dalej mogli się rozwijać i dostarczać Tobie więcej fajnych funkcji oraz możliwości.


Możesz nas dobrowolnie wesprzeć na kilka sposobów za pomocą konta bankowego (czas księgowania się środków zależny jest od 1-2 dni) lub przez Paypal (błyskawiczne księgowanie się środków bez czekania):
– jednorazowo przelewem na konto bankowe,
– co miesiąc w postaci subskrypcji,
– kwotą 15,00 zł, aby aktywować konto dożywotnie (Standard) na MR,
– kwotą 29,00 zł, aby aktywować konto dożywotnie (Premium) oraz odblokować różne przywileje,
– kwotą 39,00 zł, aby aktywować konto dożywotnie (VIP) oraz uzyskać dożywotni status osoby zweryfikowanej.

Porównanie kont Standard a Premium, przejdź tutaj.

Nasze konto Misja Razem 06 1140 2004 0000 3902 6314 6846.

W tytule prosimy o wpisanie „Darowizna oraz Twój adres e-mail„, gdzie będziemy mogli Ci podziękować, na specjalnej stronie. Dla wszystkich naszych wspierających mamy specjalną rangę wsparcia oraz przygotowane niespodzianki.

Darowizna / Subskrypcja przez PayPal [administratorem konta PayPal jest email: danielwujcik[at]gmail.com] w celu pytań dotyczących PayPal prosimy o kontakt na adres: wsparcie@misjarazem.pl

 

Dziękujemy! ❤️

Redakcja MisjaRazem.pl