Pomoc - MisjaRazem.pl - Chrześcijański portal randkowy dla samotnych singli

Pomoc

Jak zacząć ?
1. Przejdź pod link bezpośrednio Rejestracja. 2. Uzupełnij formularz Szczegóły konta i profilu jeżeli jesteś naszym użytkownikiem przejdź w zakładkę Twoje konto -> Zaloguj się. 3. Jeśli chcesz zmienić dane o sobie przejdź Twoje konto – > Ustawienia.  
Jak zmienić dane w profilu?
Przejdź do górnej zakładki w Twoje konto – > Ustawienia -> Profil -> Edytuj.
Jak wyszukiwać?
Przejdź do górnej zakładki Ogłoszenia i wybierz kliknij Znajdź Osobę w, następnie wybierz np. płeć i kliknij szukaj następnie rozwiń kategorię Alfabetycznie
Jak mogę sprawdzić nowe wiadomości?
To, one sprawdzą Ciebie! 😉 dostaniesz powiadomienie pod zalogowaniu się na górnej ciemno szarej belce lub po prostu przejdź w Twoje konto -> Ustawienia -> Wiadomości.
Czy otrzymam powiadomienia o nowych wiadomości na e-mail?
Tak, zazwyczaj wysyłamy powiadomienia wiadomości na e-mail. Proszę sprawdzić pocztę w folderze SPAM z adresu MisjaRazem.pl. Jeśli nie ma powiadomienia to spróbuj zalogować się co jakiś czas na naszej stronie, aby sprawdzić wiadomości.
Jak dodać zdjęcie profilowe?
 Po zalogowaniu się przejdź na zakładkę Twoje konto, kliknij w Ustawienia.  Następnie wybierz opcję Profil -> Zmień zdjęcie profilowe pamiętaj, aby zdjęcie przedstawiało Twój profil, więcej informacji znajdziesz w Regulaminie.
Jak zostać osobą zweryfikowaną?
Dodaj swoje zdjęcie profilowe z widocznym wizerunkiem Twojej osoby, uzupełnij profil o zainteresowania, miejscowość, tak aby inni mogli Cię znaleźć. Używaj wiarygodnych nazw. Daj nam czas na sprawdzenie 🙂
Jak zadbać o swoje bezpieczeństwo?
Jeśli masz podejrzenia co do fałszywego konta lub widzisz niepokojącą wiadomość, zgłoś nam to! Postaramy się zweryfikować i przekazać do dalszej analizy. Uważaj na podejrzane wiadomości oraz profile.
Usunięcie konta
Jeśli chcesz usunąć konto to prosimy Cię o zastanowienie się czy na pewno chcesz to zrobić? W innym przypadku nie będzie możliwe jego odzyskanie, a dane, znajomi, wiadomości zastaną bezpowrotnie utracone. W celu usunięcia konta prosimy o kontakt pod adres: wsparcie@misjarazem.pl prosimy jeśli możesz o podanie co najmniej jednej przyczyny, powodu rezygnacji, dzięki Twojej opinii nasz portal stanie się lepszym miejscem.
 
Problem z logowaniem lub inny problem?
Opisz swój problem i dołącz zrzuty ekranu. Napisz na wsparcie@misjarazem.pl

210 łącznie odsłon, 3 odsłon dziś