Pomoc

1. Jak zacząć ?
1. Przejdź pod link bezpośrednio Rejestracja dokonaj jednorazowej opłaty aktywacyjnej w kwocie 10,00 zł tutaj. 2. Uzupełnij formularz Szczegóły konta i profilu jeżeli jesteś naszym użytkownikiem przejdź do górnego menu i kliknij Zaloguj lub Rejestracja jeśli nie jesteś. Więcej informacji znajduje się w regulaminie strony, punkt 3 i punkt 4. 
2. Jak zmienić dane w profilu?
Przejdź do menu z listy rozwijanej menu wybierz Mój Profil , następnie najedź myszą na zdjęcie profilowe i kliknij.
3. Jak wyszukiwać osób na komputerze?
Przejdź po lewej stronie, w zakładkę Ogłoszenia (1) i wybierz z menu Użytkownicy (2) -> Katalog użytkowników (2), wybierz filtr np. Ostania aktywność (3), następnie z prawej stronie wybierz opcje (4) do wyszukiwania i kliknij SUBMIT (5).

 

3B. Jak wyszukiwać osób na wersji mobilnej?
Na stronie https://misjarazem.pl/uzytkownicy/ wystarczy wpisać w pole Użytkownicy frazę: Mężczyzna lub Kobieta i wybrać z filtru np. Ostatnia aktywność i się wyszuka.

 

4. Jak mogę sprawdzić nowe wiadomości?
To, one sprawdzą Ciebie! 😉 dostaniesz powiadomienie na skrzynkę e-mail oraz pod zalogowaniu się w górnym menu.
4B. Jak mogę wysłać zdjęcia?
W chwili obecnej wyłączyliśmy tą możliwość. Przejdź do konwersacji z daną osobą, kliknij na niebieską ikonkę (Wiadomość prywatna), kliknij w ikonkę spinacza. Maksymalny rozmiar na załącznik to 7 MB, możesz dodać parę zdjęć.  
5. Jak wysłać prywatną wiadomość?
Po zalogowaniu się, dodaj nową osobę (kliknij w serduszko – po lewej stronie po zdjęciem) do znajomych, poczekaj aż dana osoba Cię zaakceptuje następnie kliknij na niebieskiej ikonce Wyślij wiadomość prywatną.
6. Jak sprawdzić Profil danej osoby na wersji Mobilnej ?
Kliknij w daną osobę, na zdjęcie lub nick. Rozwiń Menu. Wybierz Profil  
6B. Czy otrzymam powiadomienia o nowych wiadomości na e-mail?
Tak, zazwyczaj wysyłamy powiadomienia wiadomości na e-mail. Proszę sprawdzić pocztę w folderze SPAM z adresu MisjaRazem.pl. Jeśli nie ma powiadomienia to spróbuj zalogować się co jakiś czas na naszej stronie, aby sprawdzić wiadomości.
7. Jak dodać zdjęcie profilowe?
Po zalogowaniu się przejdź do menu z listy rozwijanej menu wybierz Mój Profil -> Profil -> Zdjęcie profilowe, pamiętaj, aby zdjęcie przedstawiało Twój profil, więcej informacji znajdziesz w Regulaminie.
8. Jak zostać osobą zweryfikowaną?
Przejdź do regulaminu Punkt 4.
9. Jak zadbać o swoje bezpieczeństwo?
Jeśli masz podejrzenia co do fałszywego konta lub widzisz niepokojącą wiadomość, zgłoś nam to! Postaramy się zweryfikować i przekazać do dalszej analizy. Uważaj na podejrzane wiadomości oraz profile. Nigdy nie podawaj numeru telefonu osobom nie zweryfikowanym lub takim do których nie masz zaufania!
9B. Aktualizacje strony
W swojej przeglądarce na komputerze wybierz Historia: Wyczyść dane przeglądania, Zaawansowane, zakres czasu Od początku zaznacz tylko pole Obrazy i pliki w pamięci podręcznej, lub skorzystaj ze skrótu CTRL + F5 w oknie przeglądarki. Uwaga w innych przeglądarkach nazewnictwo i opcje mogą być podobne. Na wersji mobilnej (smartfonie), przejdź do Ustawień lub w Historię i czynność powtórz. Opcja ta nie czyści haseł, o ile inne pola nie zostały zaznaczone.
10. Usunięcie konta
Jeśli chcesz usunąć konto to prosimy Cię o zastanowienie się czy na pewno chcesz to zrobić? W innym przypadku nie będzie możliwe jego odzyskanie, a dane, znajomi, wiadomości zastaną bezpowrotnie utracone. W celu usunięcia konta prosimy o kontakt pod adres: wsparcie[at]misjarazem.pl ( gdzie w miejsce at wstaw @ bez [] ), prosimy jeśli możesz o podanie co najmniej jednej przyczyny, powodu rezygnacji, dzięki Twojej opinii nasz portal stanie się lepszym miejscem.
11. Problem z logowaniem lub inny problem?
Opisz swój problem i dołącz zrzuty ekranu. Napisz na wsparcie[at]misjarazem.pl ( gdzie w miejsce at wstaw @ bez [] ), prosimy nie wysyłać ofert oraz reklam, nasza skrzynka służy tylko i wyłącznie pomocy naszym użytkownikom.
12. Współpraca z Misją Razem
Chcesz nawiązać z nami współpracę? Napisz na wspolpraca[at]misjarazem.pl ( gdzie w miejsce at wstaw @ bez [] ).

 

5 kroków – Jak zwrócić na siebie uwagę?

 

Zostań z nami w kontakcie

Zarejestruj się już teraz i znajdź dla siebie życiowego partnera!

Dołącz do MisjiRazem

Misja Razem jest portalem Chrześcijańskim oferującym odnalezienie drugiej połowy.

Zarejestruj się teraz

Copyright 1999-2020 MisjaRazem.pl