Regulamin - prywatność - zasady - MisjaRazem.pl - Chrześcijański portal randkowy dla samotnych singli

Regulamin – prywatność – zasady

REGULAMIN

Akceptacja regulaminu musi być naturalnym posiadaniem następujących kwalifikacji:

Jeżeli:

  • – jesteś osobą nawróconą i nowo narodzoną,
  • – jesteś ochrzczony Biblijnym chrztem w wieku świadomym,
  • – jesteś częścią Kościoła, praktycznie należącym do jakiejś społeczności,
  • – Twój lider / pastor może zarekomendować Cię jako chrześcijanina

ta Misja jest dla Ciebie!

Zasady rejestracji

PAMIĘTAJ!

Aby nikogo nie obrażać, nie wysyłaj brzydkich obraźliwych słów lub zdjęć, podpisz się najlepiej z imienia. Unikaj nazw typu Anonim. Opisz siebie, napisz swoje zainteresowania, co lubisz,  skąd jesteś. Traktuj innych tak jak być chciał aby inni Cię traktowali. Nie podawaj w opisie lub biografii numeru telefonu, lub innych danych poufnych. Nie podszywaj się pod nikogo, mogą być wyciągnięte z tego konsekwencje, oraz zgłoszenie sprawy do odpowiednich organów prawnych. A tego chcielibyśmy uniknąć.

Jeżeli chcesz zbudować więź:

  • – razem ze zbawionym, narodzonym na nowo dzieckiem Bożym,
  • – ochrzczonym w wieku świadomym,
  • – należącym do Jezusa oraz Jego Ciała, czyli Kościoła, będącym częścią jakiejś społeczności

ta Misja jest dla Ciebie!

Usunięcie konta

Jeśli chcesz usunąć konto to prosimy Cię o zastanowienie się czy na pewno chcesz to zrobić? W innym przypadku nie będzie możliwe jego odzyskanie, a dane, znajomi, wiadomości zastaną bezpowrotnie utracone. W celu usunięcia konta prosimy o kontakt pod adres: wsparcie@misjarazem.pl prosimy jeśli możesz o podanie co najmniej jednej przyczyny, powodu rezygnacji, dzięki Twojej opinii nasz portal stanie się lepszym miejscem.

 

PRYWATNOŚĆ

RODO
W dniu 25 maja 2018r. weszło w życie rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych. W związku z tym informujemy, że: Misja Razem przetwarza dane osobowe wyłącznie w celach znalezienia drugiej połowy i zgodnie z obowiązującymi przepisami, korzystając z autonomii oraz niezależności gwarantowanej Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej.
Posiadacie Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania. W sprawie skarg, zgłaszania jakichkolwiek uwag można się kontaktować pod adres e-mail: misjarazem[at]gmail.com.

Formularze
Wszelkie zapytania wysyłane z formularzy są wykorzystywane tylko i wyłącznie w formie kontaktowej, nie przekazujemy Twoich danych osobom trzecim.

Cookies
Nasza strona korzysta z plików cookies aby zapewnić Tobie prawidłową obsługę wyświetlanych treści, korzystamy również z danych analitycznych np. (Google Analytics) w celu poprawienia jakości w obsłudze strony.

Bezpieczeństwo
Dokładamy wszelkich starań aby strona misjarazem.pl funkcjonowała zgodnie z najnowszymi standardami technologicznymi oraz zgodnie z polityką bezpieczeństwa i prywatności. Nasza strona korzysta z bezpiecznego połączenia SSL, tak więc wszystko jest szyfrowane aby Państwo czuli się bezpiecznie.

Uwagi
Jeśli widzisz błąd lub zauważyłeś coś niepokojącego na stronie to prosimy Cię o zgłoszenie tego problemu na ikonce (po prawej stronie) Kontakt będziemy wdzięczni za Twoją pomoc.

 

Aktualizacja regulaminu 01/2020. Misja Razem zastrzega sobie zmiany regulaminu bez zapowiedzi. 

120 łącznie odsłon, 3 odsłon dziś