Regulamin

REGULAMIN

Punkt 1 – Parę słów od nas

Akceptacja regulaminu musi być naturalnym posiadaniem następujących kwalifikacji:

Jeżeli:

  • – jesteś osobą nawróconą i nowo narodzoną,
  • – jesteś ochrzczony Biblijnym chrztem w wieku świadomym,
  • – jesteś częścią Kościoła, praktycznie należącym do jakiejś społeczności,
  • – Twój lider / pastor może zarekomendować Cię jako chrześcijanina

ta Misja jest dla Ciebie!

Jeżeli chcesz zbudować więź:

  • – razem ze zbawionym, narodzonym na nowo dzieckiem Bożym,
  • – ochrzczonym w wieku świadomym,
  • – należącym do Jezusa oraz Jego Ciała, czyli Kościoła, będącym częścią jakiejś społeczności

ta Misja jest dla Ciebie!

 

Niestety nie akceptujemy oferentów Katolickich. Takie konta będą przez nas usuwane w nawiązaniu do Punktu 1.

 

Punkt 2 – ZASADY REJESTRACJI

Możesz się zarejestrować i posiadać tylko jedno konto na adres IP (chcemy uniknąć kont o charakterze SPAMU).  Nikogo nie obrażaj, nie wysyłaj brzydkich obraźliwych słów lub zdjęć, podpisz się najlepiej z imienia. Traktuj innych tak jak być chciał aby inni Cię traktowali. Nie podawaj w opisie lub biografii numeru telefonu, lub innych danych poufnych. Nie podszywaj się pod nikogo, mogą być wyciągnięte z tego konsekwencje, oraz zgłoszenie sprawy do odpowiednich organów prawnych. A tego chcielibyśmy uniknąć.

 

Punkt 3 – AKTYWACJA KONTA

Portal MisjaRazem.pl jest miejscem spotkań ludzi poszukujących drugiej połowy. Traktujemy Twoją rejestrację na poważnie i chcielibyśmy dać naszym użytkownikom poważną ofertę, dlatego zastrzegamy sobie prawo do odrzucenia rejestracji w przypadku gdy:

– Twój adres e-mail zostanie błędnie wpisany.

– Gdy nazwa użytkownika będzie miała nazwę typu: test, administrator, anonim lub przykładowe cyfry np. 4737359, abc63784. Nazwa użytkownika powinna składać się z liter odpowiadającym Twojemu imieniu i nazwisku oraz dwóm cyfrom.

– Gdy nie podasz swojego imienia.

– Gdy nie napiszesz chociaż krótkiego opisu o sobie (odrzucone zostanie dodanie opisu typu: xxx, …, zapytaj… lub pozostawienie tego pola pustego).

 

Punkt 4 – WERYFIKACJA KONTA – STATUS

Jak otrzymać status osoby zweryfikowanej?

  1. Dodaj zdjęcie profilowe

Aby zostać osobą zweryfikowaną i uzyskać status oraz skuteczny wynik w poszukiwaniu drugiej połowy,  prosimy o ustawienie zdjęcia profilowego, które będzie przedstawiało Twoją osobę oraz opis, krótką biografię o Tobie np. cechy charakteru, opisujące Ciebie. Minimum 1 zdanie.

Jak to zrobić?

Po zalogowaniu się przejdź na zakładkę Twoje konto następnie kliknij w Ustawienia – > Profil -> Zmień zdjęcie profilowe.

Nie będziemy zatwierdzać zdjęć przedstawiających np:

– kwiatków, zwierząt, widoków, budynków itd.

– innych osób.

2 . Daj nam czas na sprawdzenie.

Aktualizacja, dotyczy również kont zarejestrowanych (w przypadku osób już zweryfikowanych na podstawie zdjęcia – przed wprowadzeniem tej poprawki prosimy o zaktualizowanie też biografii / opisu o sobie, aby zachować status osoby zweryfikowanej, w innym przypadku status zostanie utracony. Czas na zmianę jest do 14 kwietnia 2020r.

 

Punkt 5 – PRYWATNOŚĆ

RODO
W dniu 25 maja 2018r. weszło w życie rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych. W związku z tym informujemy, że: Misja Razem przetwarza dane osobowe wyłącznie w celach znalezienia drugiej połowy i zgodnie z obowiązującymi przepisami, korzystając z autonomii oraz niezależności gwarantowanej Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej.
Posiadacie Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania. W sprawie skarg, zgłaszania jakichkolwiek uwag można się kontaktować pod adres e-mail: misjarazem[at]gmail.com.

Formularze
Wszelkie zapytania wysyłane z formularzy są wykorzystywane tylko i wyłącznie w formie kontaktowej, nie przekazujemy Twoich danych osobom trzecim.

Cookies
Nasza strona korzysta z plików cookies aby zapewnić Tobie prawidłową obsługę wyświetlanych treści, korzystamy również z danych analitycznych np. (Google Analytics) w celu poprawienia jakości w obsłudze strony.

Bezpieczeństwo
Dokładamy wszelkich starań aby strona misjarazem.pl funkcjonowała zgodnie z najnowszymi standardami technologicznymi oraz zgodnie z polityką bezpieczeństwa i prywatności. Nasza strona korzysta z bezpiecznego połączenia SSL, tak więc wszystko jest szyfrowane aby Państwo czuli się bezpiecznie.

 

Punkt 6 – UWAGI
Jeśli widzisz błąd lub zauważyłeś coś niepokojącego na stronie to prosimy Cię o zgłoszenie tego problemu na ikonce (po lewej stronie) Kontakt będziemy wdzięczni za Twoją pomoc.

 

Aktualizacja regulaminu 04/2020. Misja Razem zastrzega sobie zmiany regulaminu bez zapowiedzi. 

Zostań z nami w kontakcie

Zarejestruj się już teraz i znajdź dla siebie życiowego partnera!

Dołącz do MisjiRazem

Misja Razem jest portalem Chrześcijańskim oferującym odnalezienie drugiej połowy.

Zarejestruj się teraz

Copyright 1999-2020 MisjaRazem.pl