Regulamin

REGULAMIN

Punkt 1 – Parę słów od nas

Akceptacja regulaminu musi być naturalnym posiadaniem następujących kwalifikacji:

Jeżeli:

 • – jesteś osobą nawróconą i nowo narodzoną,
 • – jesteś ochrzczony Biblijnym chrztem w wieku świadomym,
 • – jesteś częścią Kościoła, praktycznie należącym do jakiejś społeczności,
 • – Twój lider / pastor może zarekomendować Cię jako chrześcijanina

ta Misja jest dla Ciebie!

Jeżeli chcesz zbudować więź:

 • – razem ze zbawionym, narodzonym na nowo dzieckiem Bożym,
 • – ochrzczonym w wieku świadomym,
 • – należącym do Jezusa oraz Jego Ciała, czyli Kościoła, będącym częścią jakiejś społeczności

ta Misja jest dla Ciebie!

 

Punkt 1 B – Jeśli jesteś wiary Katolickiej lub Rzymsko-Katolickiej

Niestety nie akceptujemy oferentów Katolickich. Ten portal głównie skierowany jest do osób którzy, są Nawróceni i wyznają jako Pana i Zbawiciela Jezusa Chrystusa, są też ochrzczeni w wieku świadomym. Jeśli chcesz się zarejestrować, to spróbuj na portalach Katolickich. Takie konta będą przez nas usuwane w nawiązaniu do Punktu 1.

 

Punkt 2 – ZASADY REJESTRACJI

Przed rejestracją zastanów się dwa razy czy chcesz skorzystać z naszego portalu, gdyż nasz portal jest miejscem, gdzie na poważnie traktujemy naszych oferentów i chcielibyśmy, aby każdy z was poznał tę właściwą osobę i żyli długo i szczęśliwie! Być może po jakimś czasie zajdzie chęć rezygnacji lub usunięcia konta. Zachęcamy Cię do cierpliwości, być może wkrótce pojawi się ta właściwa osoba, więc nie poddawaj się i nie rezygnuj! 🙂

Możesz się zarejestrować i posiadać tylko jedno konto na adres IP (chcemy uniknąć kont o charakterze SPAMU).  Nikogo nie obrażaj, nie wysyłaj brzydkich obraźliwych słów lub zdjęć, podpisz się najlepiej z imienia. Traktuj innych tak jak być chciał aby inni Cię traktowali. Nie podawaj w opisie lub biografii numeru telefonu, lub innych danych poufnych. Nie podszywaj się pod nikogo, mogą być wyciągnięte z tego konsekwencje, oraz zgłoszenie sprawy do odpowiednich organów prawnych. A tego chcielibyśmy uniknąć.

 

Punkt 3 – AKTYWACJA KONTA

Aby aktywować nowe konto (Standard) na MisjaRazem dokonaj wpłaty w wysokości 15,00 zł (dożywotnie) za pomocą PayPal lub konta bankowego na stronie: Wsparcie.

 • Jeśli masz już aktywne konto Standard i chcesz zaktualizować do wyższego pakietu, należy wybrać odpowiedni Plan (subskrypcję).
 • Subskrypcje są osobnymi pakietami za 15,00 zł, 29,00 zł, 39,00 zł.
 • W przypadku rozmyślenia się z wpłaty, kwota ( 15,00 zł, 29,00 zł lub 39,00 zł ) nie zostaje zwrócona na konto, więc prosimy o przemyślenie tej decyzji.
 • Sprawdź tutaj, na czym polega różnica kont Standard a Premium.

Punkt 3B – ODRZUCENIE REJESTRACJI

Portal MisjaRazem.pl jest miejscem spotkań ludzi poszukujących drugiej połowy. Traktujemy Twoją rejestrację na poważnie i chcielibyśmy dać naszym użytkownikom poważną ofertę, dlatego zastrzegamy sobie prawo do odrzucenia rejestracji w przypadku gdy:

 • Twój adres e-mail zostanie błędnie wpisany.
 • Gdy nazwa użytkownika będzie miała nazwę typu: test, administrator, anonim lub przykładowe cyfry np. 4737359, abc63784. Nazwa użytkownika powinna składać się z liter odpowiadającym Twojemu imieniu i nazwisku oraz dwóm cyfrom.
 • Gdy nie podasz swojego imienia.
 • Gdy nie napiszesz chociaż krótkiego opisu o sobie (odrzucone zostanie dodanie opisu typu: xxx, …, zapytaj… lub pozostawienie tego pola pustego).
 • Gdy nie dokonasz wpłaty aktywacyjnej w ciągu 14 dni od momentu rejestracji na naszym portalu.

 

Punkt 4 – WERYFIKACJA KONTA – STATUS

Jak otrzymać status osoby zweryfikowanej? (zdjęcie po lewej stronie z widoczną czerwoną ikonką)

Wybierz odpowiedni plan tutaj

 

 1. [ OPCJONALNIE po wpłacie ] dodaj zdjęcie profilowe

Aby uzyskać skuteczny wynik w poszukiwaniu drugiej połowy,  prosimy o ustawienie zdjęcia profilowego, które będzie przedstawiało Twoją osobę oraz opis, krótką biografię o Tobie np. cechy charakteru, opisujące Ciebie. Minimum 1 zdanie.

Jak to zrobić?

Po zalogowaniu się przejdź na zakładkę Twoje konto następnie kliknij w Ustawienia – > Profil -> Zmień zdjęcie profilowe.

Nie będziemy zatwierdzać zdjęć przedstawiających np:

– kwiatków, zwierząt, widoków, budynków itd.

– innych osób.

2 . Daj nam czas na sprawdzenie.

 

Punkt 5 – USUNIĘCIE KONTA

Jeśli chcesz usunąć konto to prosimy Cię o zastanowienie się czy na pewno chcesz to zrobić? Może warto poczekać? W innym przypadku nie będzie możliwe jego odzyskanie, a dane, znajomi, wiadomości zastaną bezpowrotnie utracone. W celu usunięcia konta przejdź w prywatność swojego konta (po zalogowaniu się), zawsze też konto możesz swoje Dezaktywować.

 

Punkt 6 – PRYWATNOŚĆ

RODO
W dniu 25 maja 2018r. weszło w życie rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych. W związku z tym informujemy, że: Misja Razem przetwarza dane osobowe wyłącznie w celach znalezienia drugiej połowy i zgodnie z obowiązującymi przepisami, korzystając z autonomii oraz niezależności gwarantowanej Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej.
Posiadacie Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania. W sprawie skarg, zgłaszania jakichkolwiek uwag można się kontaktować pod adres e-mail: misjarazem[at]gmail.com.

Formularze
Wszelkie zapytania wysyłane z formularzy są wykorzystywane tylko i wyłącznie w formie kontaktowej, nie przekazujemy Twoich danych osobom trzecim.

Cookies
Nasza strona korzysta z plików cookies aby zapewnić Tobie prawidłową obsługę wyświetlanych treści, korzystamy również z danych analitycznych np. (Google Analytics) w celu poprawienia jakości w obsłudze strony.

Bezpieczeństwo
Dokładamy wszelkich starań aby strona misjarazem.pl funkcjonowała zgodnie z najnowszymi standardami technologicznymi oraz zgodnie z polityką bezpieczeństwa i prywatności. Nasza strona korzysta z bezpiecznego połączenia SSL, tak więc wszystko jest szyfrowane aby Państwo czuli się bezpiecznie.

 

Punkt 7 – UWAGI
Jeśli widzisz błąd lub zauważyłeś coś niepokojącego na stronie to prosimy Cię o zgłoszenie tego problemu na ikonce (po lewej stronie) Kontakt będziemy wdzięczni za Twoją pomoc.

 

Aktualizacja regulaminu 07/2021. Misja Razem zastrzega sobie zmiany regulaminu bez zapowiedzi.