Zanim założysz konto

Dlaczego warto ?

Jesteśmy pierwszym istniejącym w Polsce Chrześcijańskim serwisem matrymonialnym założonym od roku 1999. Naszą misją i celem jest być drabiną dla tych, którym nie udaje się o własnych siłach zejść ze stanu ‘gorzenia’ na grunt małżeństwa.

Rejestracja a nasz katalog

Naszą oficjalną rejestrację użytkowników w nowej technologii uruchomiliśmy w 2016r. Wcześniej MisjaRazem działała na wysłużonym silniku napisanym w PHP 3 oraz oferowała rejestrację użytkowników w oparciu o sam katalog lata 90-te.

MisjaRazem widok z 1999 roku.

Istnieje zawsze prawdopodobieństwo, że dzięki nam połączysz się z kimś, wystarczy tylko spróbować 🙂

Motywem wprowadzenia kont płatnych jest dalszy rozwój strony, wsparcie naszej służby i utrzymanie administracji. Więcej informacji znajduje się w regulaminie strony, punkt 3 i punkt 4.

Prywatność i bezpieczeństwo (przeczytaj więcej o prywatności tutaj)

Dbamy o  twoją prywatność i bezpieczeństwo, stale prowadzimy kontrolę bezpieczeństwa, wszelkie dane, które są przechowane u nas w bazie służą tylko i wyłącznie w pomocy znalezieniu drugiej połowy i nie będą udostępniane osobom postronnym. Nasza strona korzysta z bezpiecznego połączenia SSL.

Technologia

Dokładamy wszelkich starań aby serwis był w jak najlepszym stanie, przyjazny dla użytkownika i urządzeń mobilnych. Strona została przygotowana w oparciu o najnowsze możliwe technologie. Jeśli masz sugestie co do funkcjonowania naszego serwisu lub chcesz zgłosić uwagę wyślij do nas wiadomość w formularzu kontaktowym.

Jeśli udało nam się Ciebie zachęcić to zapraszamy do Rejestracji i życzymy powodzenia! 😉

Administracja misjarazem.pl