Zanim założysz konto

Dlaczego warto ?

Jesteśmy pierwszym istniejącym w Polsce Chrześcijańskim serwisem matrymonialnym założonym od roku 1999. Naszą misją i celem jest być drabiną dla tych, którym nie udaje się o własnych siłach zejść ze stanu ‘gorzenia’ na grunt małżeństwa.

Rejestracja a nasz katalog

Naszą oficjalną rejestrację użytkowników uruchomiliśmy w 2016r, więc jesteśmy jeszcze młodzi i rozwijamy się w dynamicznych technologiach.

Istnieje zawsze prawdopodobieństwo, że dzięki nam połączysz się z kimś, wystarczy tylko spróbować 🙂

Ile to kosztuje ?

Rejestracja na stronie misjarazem.pl jest bezpłatna choć w przyszłości planujemy dodać konta Premium z nieograniczonymi możliwościami i pełnym dostępem, przywilejami, szerszym dostępem do wyszukiwarki bazy użytkowników i nie tylko. Motywem wprowadzenia kont płatnych jest dalszy rozwój strony, wsparcie naszej służby i utrzymanie administracji.

Prywatność i bezpieczeństwo (przeczytaj więcej o prywatności tutaj)

Dbamy o  twoją prywatność i bezpieczeństwo, wszelkie dane, które są przechowane u nas w bazie służą tylko i wyłącznie w pomocy znalezieniu drugiej połowy i nie będą udostępniane osobom postronnym. Nasza strona korzysta z bezpiecznego połączenia SSL.

Technologia

Dokładamy wszelkich starań aby serwis był w jak najlepszym stanie, przyjazny dla użytkownika i urządzeń mobilnych. Strona została przygotowana w oparciu o najnowsze możliwe technologie. Jeśli masz sugestie co do funkcjonowania naszego serwisu lub chcesz zgłosić uwagę wyślij do nas wiadomość w formularzu kontaktowym.

Jeśli udało nam się Ciebie zachęcić to zapraszamy do Rejestracji i życzymy powodzenia! 😉

Administracja misjarazem.pl

Zostań z nami w kontakcie

Zarejestruj się już teraz i znajdź dla siebie życiowego partnera!

Dołącz do MisjiRazem

Misja Razem jest portalem Chrześcijańskim oferującym odnalezienie drugiej połowy.

Zarejestruj się teraz

Copyright 1999-2020 MisjaRazem.pl