Konkurs

Regulamin Konkursu 😊 – MisjaRazem.pl

 

Witajcie! organizujemy konkurs na napisanie artykułu na temat Miłości, która jest opisana w Biblii, więc bądźcie kreatywni! 😊.

Artykuł powinien zawierać 3000 znaków wraz ze znakami interpunkcyjnymi, spacjami itp. Termin wysyłania artykułów będzie trwać do soboty tj. 14.11.2020r.

Losowanie odbędzie się 15-ego Listopada 2020 tj. Niedziela o godzinie 17:00, gdzie wylosujemy 3 zwycięskie osoby, oraz poinformujemy was na naszej stronie na Facebooku jak i na MisjaRazem.pl

Nagrodą jest 3x konto Premium (dożywotnie) o wartości 29,00 zł, publikacja artykułu na naszym Blogu na stronie MisjaRazem.pl wraz z Imieniem i Nazwiskiem (lub nickiem) Autora bądź Autorki, oraz podziękowanie na stronie misjarazem.pl/konkurs/ .

Warunkiem promocji jest ukończone 18-stu lat oraz posiadanie u nas konta Standard, po aktywacji (opłata za aktywację konta wynosi 10,00 zł) więcej informacji jak to zrobić, znajduje się tutaj.

Konkurs dotyczy osób już zarejestrowanych na MisjaRazem.pl jak i nowych, którzy chcą się dopiero zarejestrować.

Artykuły należy wysłać na adres: konkurs@misjarazem.pl .

Dla wszystkich uczestników, którym się nie uda wygrać w konkursie, losowaniu, wyróżnimy was również na stronie misjarazem.pl/konkurs/ z podziękowaniami.

Powodzenia! 😊

Zespół MisjaRazem.pl

Zostań z nami w kontakcie

Zarejestruj się już teraz i znajdź dla siebie życiowego partnera!

Dołącz do MisjiRazem

Misja Razem jest portalem Chrześcijańskim oferującym odnalezienie drugiej połowy.

Zarejestruj się teraz

Copyright 1999-2020 MisjaRazem.pl